De Reuse & Cooman
Accountants & Belastingconsulenten


Wat kunnen we voor jou betekenen ?



  • Boekhouding & fiscale verplichtingen.
  • Voor éénmanszaken en vennootschappen.
  • Periodieke, overzichtelijke rapportering.
  • Helder advies op jouw maat en in jouw taal.
  • Correcte tarieven.

Ontmoet Onze Medewerkers



Dirk De Reuse

Accountant – Belastingconsulent

053 22 02 95
dirk@dereuse-cooman.be

Jens Cooman

Accountant – Belastingconsulent

053 22 02 92
jens@dereuse-cooman.be

Annemie Van De Moortele

Dossierbeheerder

053 22 02 93
annemie@dereuse-cooman.be

Kim De Weerdt

Dossierbeheerder

053 22 02 91
kim@dereuse-cooman.be

Vanessa De Vadder

Dossierbeheerder

053 22 02 90
vanessa@dereuse-cooman.be

Sandra Van Overstraeten

Dossierbeheerder

053 22 02 94
sandra@dereuse-cooman.be

Marleen Palstermans

Dossierbeheerder

053 22 02 97
marleen@dereuse-cooman.be

Veronique De Moor

Dossierbeheerder

053 22 02 96
veronique@dereuse-cooman.be

Mirjam Touchant

Algemene administratie / Dossierbeheerder

053 66 62 35
mirjam@dereuse-cooman.be

Filip Steylemans

Dossierbeheerder

053 46 03 95
filip@dereuse-cooman.be

Wendy Van Langenhof

Dossierbeheerder

053 66 62 35
wendy@dereuse-cooman.be

Stefany De Geyter

Dossierbeheerder

053 46 34 20
stefany@dereuse-cooman.be

Stephanie Meysman

Dossierbeheerder

053 46 34 21
stephanie@dereuse-cooman.be



Wegwijzer



E40, afrit 19A Affligem,
Richting Hekelgem, eerste straat rechts volgen tot rond punt met Affligemse brouwketel.
Links richting centrum Teralfene.

Eerste straat rechts is de Bremtstraat, op de hoek ziet u een wegwijzer naar het kantoor.
Het kantoor zal u vinden op het einde van deze straat.

Wees van harte welkom!



Bedankt voor uw bezoek




Contact Informatie

Balleistraat 49, 1790 Affligem
053 66 62 35
0478 97 34 15
info@dereuse-cooman.be
Facebook

Bedrijfsinformatie

Erkenning ITAA: 52.312.504
Ondernemingsnr.: 0758.982.933

Itaa

De Reuse & Cooman Accountants & Belastingconsulenten